Hacamat ve Sülük Kursu


 • EğitmenOp. Dr. Mustafa Şahin
 • EğitmenOp. Dr. Mustafa Şahin
 • Eyalet / Bölge / İlONLINE KURS
 • Ülke...
 • Kurs DiliTürkçe
 • Tarih03-07-2022
 • Kurs Ücreti50 $
Kurs Videosunu İzle

Kurs Hakkında

 • Teorik Canlı Online Zoom Programı Üzerinden
  Pratik yüz yüze Uygulamalı Hacamat Eğitimi
 • Online teorik eğitim hem hesaplı hem ev konforunda çok daha rahat.


Kurs İçeriği


Temel ders kitabı olarak Süleyman Gök tarafından yazılmış dünyanın en çok satan Hacamat kitabında yer alan tüm konular işlenecektir. Süleyman GÖK Hacamat kitabı 7 dilde online okumak ÜCRETSİZ
Hiç bir sağlık eğitimi olmayanların dahi en basit şekilde izah ile hastaya sülük mü yoksa hacamat mı daha faydalı onu öğreneceksiniz.
Sırt, kafa, ayak ve vücudun ön bölgelerine yapılan hacamat ve sülüklerin temel faydası anlatılacak.
Hacamat hangi hastalıklara nasıl faydalıdır. Tek tek 1. seanstan 4. seansa kadar en yaygın 40 haftalığın hacamat noktaları. (Suleyman Gok hacamat kitabı 37. Baskı)
Hacamat kimlere yapılmaz.
Mevisime, Hicri takvime, ve haftanın günelri açısından hacamat günleri.
Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin sıklıkla yaptırdığı noktalar olarak bilinen 3 ayrı hacamat hacamat noktası ve faydaları.

Dosyalar


Anamnez Formu
2022 Hacamat Takvimi
Hacamat Nokları Atlası

Sıkça Sorulan Sorular


Hacamat kursu bir gün, takribi 7-8 saat sürmektedir.
Canlı online kurs ücreti 500₺ dir.
Hacamat ve Sülük kursuna herkes katılabilir.
1 günde doktor olamazsınız. Ama 1 günlük eğitim sonrası aldığınız ve öğrendiğiniz bilgileri kullandıkça, pratik yaptıkça daha ilerlediğinizi göreceksiniz. 1 Günlük eğitim sonrasında ailenize hacamat uygulaması yapabilecek duruma geleceksiniz.
Online eğitimler Süleyman GÖK, Op. Dr. Mustafa ŞAHİN, Dr. Ahmet DEMİR bey tarafından verilmektedir. Süleyman Gök 2008'den bu yana 17+ ülkede eğitim vermiş bir uzman, tüm eğitmenlerin eğitmeni Op. Dr. Mustafa ŞAHİN ise son derece tecrübeli bir tıp doktorudur.
Teorik eğitimleri online aldıktan sonra Türkiye'de 81 ilde Avrupa da Nerdeyse 40 dan fazla şehirde 1 hacamat seans ücreti karşılığı gibi cüzi bir ücret ödeyerek canlı uygulama eğitimi alabilirsiniz.
Eğitmen adaylarının kesinlikle hemşire, ATT, Fzt veya biyolog olmaları gerekmektedir. Bunun yanında güzellik uzmanlığı, masaj uzmanları da açık olan bölgeler için başvuruda bulunabilirler.
Türkiye'den katılanlar için 500₺ Avrupa katılımcıları için 50€ diğer ülke katılımcıları için 50$ dır. Normalde ortalama 5 kat daha fazla olan bu ücret korona sonrası kurucumuz Süleyman GÖK bey tarafından isteyen herkesin kolaylıkla en ucuz bir şekilde hacamat öğrenebilmesi için geliştirilmiş bir yöntemdir.
Türkiye'de 81 ilde Uygulama Eğitimi Teorik Hacamat ve Sülük eğitimi sonrasında Türkiye'de bir çok ilde size uygulama gösterebilecek eğitmenlerimiz mevcuttur. Avrupa'da 7 Ülkede 40 dan fazla şehirde Uygulama Eğitimi Teorik Hacamat ve Sülük eğitimi sonrasında Avrupa'da Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, Fransa, Bulgaristan, Yunanistan, İtalya İsviçre gibi ülkelerde size uygulama gösterecek eğitmenlerimiz mevcuttur.Videolar


Hacamat Enstitüsü WhatssApp Yaz