Sağlık Bakanlığı Hacamat Kursu

Sağlık Bakanlığı Hacamat Kursu

Sağlık Bakanlığı Hacamat kursu 

  • Yıldırım Beyazıt Üniveristesi
  • Kayseri Eğitim ve Araştırma HAstanesi
  • Medipol Hastanesi
  • Nevşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi başta olmak üzere 

bir çok üniversitede verilmeye başlanmış olup bu eğitim sadece Tıp Doktorlarına açıktır.

Bir çok Üniversitenin eğitim veren doktorları ilk eğitimlerini Hacamat Dernek Başkanı Süleyman Gök’ten almış olmalarına rağmen, Hacamatı sadece Türkiye değil tüm dünyaya öğreten Süleyman Gök’e hala yasal hacamat uygulama izni verilmemektedir.

Bu duruma gülüp geçtiğini söyleyen Hacamat Dernek başkanı Süleyman Gök ‘Ben görevimi yaptım, 10 yıl önce hastalıklarla boğuşan ve bedene bir çok zararı olan ilaçları kullanmaya zorlanan Türkiye halkına hacamatı öğrettim. Dünya geneli 3,000+ hacamat uzmanı en az 25 Hacamat Eğitmeni yetiştirdim’ diye beyan etti. 

Hacamat Dernek Başkanı Süleyman Gök ‘Sağlık Bakanlığının şahsıma yasal hacamat uygulama izni vememesinden pek de şikayetçi değilim. Artık Hacamat Malzemeleri satan bir firma kurdum. Hacamat ve Sülük tedavisi ile ilgili tecrübelerimi müşterilerimle paylaşıyorum. Her seviyeden insanlarla sohbet ediyorum. Oldukça mutluyum’ dedi.

Hindistan kökenli bir okuldan Geleneksel Tıp Hekimliği de bitiren Sayın Süleyman Gök pek yakında Hacamat ve Sülük tedavisi ve ayrıca diğer tedavi yöntemleri konusundaki tüm tecrübelerini ve bilgi birikimini Video ortamında kendi adına kuracağı You Tube kanalından cüzi bir ücret karşılığında paylaşacağını ifade etti. 

Süleyman Gök hakkında detaylı blgilere www.suleymangok.com dan ulaşabilirisiniz.

Diğer Yazılar


[ajax_load_more]